דברו איתנו!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מרכז שמחה לילד

  כדי לשלב בין ילדי המשפחות הנזקקות לילדי העיר, ולתת לכלל הילדים תחושה של שווה בין שווים, הקים בית חב"ד את מרכז שמחה לילד. בתוכנית משולבים כ-40 ילדים ובני נוער בגילאי 6-13, שמגיעים אל המרכז החל מהשעה 14:00. עם הגעת הילדים למרכז, מקבלת אותם אם בית אשר מלווה אותם כל זמן השהות. הם אוכלים ארוחת צהריים מזינה, ולאחר מכן נהנים מחוגים, שיעורי מחשב, ציוני מועדי ישראל וחווייתם והכנת שיעורי בית. בנוסף, ילדי בר המצווה זוכים לליווי ולביסוס מושגי יסוד ביהדות.

  מרכז שמחה למוזיקה

  מרכז ללימוד מוזיקה ע"י מורים מקצועיים בנגינה. במקום לומדים על גיטרה חשמלית , גיטרה, קלידים, תופים ופיתוח קול. את המרכז מנהל רכז בכיר, בסיוע מדריכים נוספים.

  **בחודש מרץ שיפצנו את מרכז שמחת לילד והתאמנו אותו אף יותר לצרכי הילדים. הוספנו משחקי סנוקר, פינג-פונג, טלוויזיה ופלייסטיישן**

  את מרכז השמחה מנהל השליח יצחק קרנגלר, לכל שאלה ניתן לפנות אליו ישירות במספר- 058-713-2613

  מה?

  פעילויות לילדים לאחר שעות הלימודים

  למי?

  ילדים ונוער מגיל 6 ועד לגיל 13

  מתי?

  מדי יום החל מהשעה 14:00

  איפה?

  סמטת המלכים, 12

  דברו איתנו!

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   ממליצים עלינו

   שווים, עמותה לשיקום תעסוקתי

   אני מבקשת להודות מקרב לב לבית חב"ד ולכבוד הרב ציפורי שמסייע בהפעלת מרפאת השיניים הקהילתית ובאופן אישי לשמרית אזולאי על היחס והשרות האדיב והנעים ולד"ר טאהר מרהג' על הטיפול המקצועי, הנדיב והמסור למטופלים מטעם סל שיקום- משרד הבריאות.

   רות אמא של יחזקאל

   מאז שאני אמא ילדי התחנכו במעון חב"ד. מעון חם ואוהב עם צוות מטפלות אכפתי ודואג לילדים, שרואה את צרכי הילדים לנגד עיניו. מעון שהוא בית לילדים, כל כך כיף לראות את הילדים מגיעים בשמחה בבוקר, רצים לידיהן של המטפלות המסורות והאהובות.

   גלריה מהפעילות שלנו

   תורמים ארוחה, מזדקנים בכבוד!

   בית התמחוי שלנו מחלק כ-600 מנות מזון מדי יום, לקשישים תושבי קריית שמונה והסביבה. יש מהם ניצולי שואה, אנשים שהקימו את העיר, ועוד רבים. בנוסף, אנו מחלקים מדי שבוע סלי ירקות לנזקקים, ולקראת החגים סלי מזון מיוחדים.
   המנות נארזות על ידי סטודנטים מתנדבים ומלגאיים, מתנדבות מארגון "החברות של בני", ואנשים ונשים טובים שרוצים לעזור.
   בית התמחוי לא מתפקד רק כמקום לחלוקת מזון, אלא גם כמקום מפגש חברתי ומועדונית לקשישים המסוגלים פיזית להגיע אליו, שם מתקיימות עבורם פעילויות שונות.
   אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בדרך. יחד איתכם נוכל להמשיך לתת לאנשים היקרים האלו את הכבוד המגיע להם.
   אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על תרומתו. כל צעד כזה מקדם אותנו אל היעד.