דברו איתנו!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  בית התמחוי

  בית התמחוי – "בית בתיה", מספק  מדי יום כ-600 מנות עבור משפחות במצוקה, קשישים ומוגבלים – ללא הבדל גזע, דת ומין. לחלקם, זוהי הארוחה החמה היחידה במהלך היום. המנות החמות נארזות באריזות אישיות ומועברות למועדניות (שם גם ישנן פעילויות שונות להפגת הבדידות) או לבתיהם.

  בכל יום מתווספות פניות חדשות של משפחות שמצבן הסוציו אקונומי בכי רע. כיום מקבלות את הסיוע כ-150 משפחות שסובלות ממחסור ועוני ואלמלא בית התמחוי, היו הם וילדיהם סובלים מחרפת רעב. 

  מדי שבוע מחולקים כ-450 סלים של פירות וירקות לנזקקים. בחגים מחולקים כ-700 סלי מזון של שימורים, סוכר, מלח, בשר, עופות וכו'. לקראת כל חג, אנו מוסיפים את המוצרים הרלוונטים לחג, מה שמאפשר להם לחגוג את החג בשמחה וברווח. 

  בחורף, אנו דואגים לקשישים, למבוגרים ולילדים לביגוד חדש וחם, ולמי שצריך- אף עוזרים בפתרונות לחימום הבית.

  מה?

  בית התמחוי מספק ארוחות חמות

  למי?

  משפחות במצוקה, קשישים ומוגבלים

  מתי?

  מדי יום

  איפה?

  הלבנון 19, קריית שמונה

  דברו איתנו!

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   ממליצים עלינו

   שווים, עמותה לשיקום תעסוקתי

   אני מבקשת להודות מקרב לב לבית חב"ד ולכבוד הרב ציפורי שמסייע בהפעלת מרפאת השיניים הקהילתית ובאופן אישי לשמרית אזולאי על היחס והשרות האדיב והנעים ולד"ר טאהר מרהג' על הטיפול המקצועי, הנדיב והמסור למטופלים מטעם סל שיקום- משרד הבריאות.

   רות אמא של יחזקאל

   מאז שאני אמא ילדי התחנכו במעון חב"ד. מעון חם ואוהב עם צוות מטפלות אכפתי ודואג לילדים, שרואה את צרכי הילדים לנגד עיניו. מעון שהוא בית לילדים, כל כך כיף לראות את הילדים מגיעים בשמחה בבוקר, רצים לידיהן של המטפלות המסורות והאהובות.

   גלריה מהפעילות שלנו

   תורמים ארוחה, מזדקנים בכבוד!

   בית התמחוי שלנו מחלק כ-600 מנות מזון מדי יום, לקשישים תושבי קריית שמונה והסביבה. יש מהם ניצולי שואה, אנשים שהקימו את העיר, ועוד רבים. בנוסף, אנו מחלקים מדי שבוע סלי ירקות לנזקקים, ולקראת החגים סלי מזון מיוחדים.
   המנות נארזות על ידי סטודנטים מתנדבים ומלגאיים, מתנדבות מארגון "החברות של בני", ואנשים ונשים טובים שרוצים לעזור.
   בית התמחוי לא מתפקד רק כמקום לחלוקת מזון, אלא גם כמקום מפגש חברתי ומועדונית לקשישים המסוגלים פיזית להגיע אליו, שם מתקיימות עבורם פעילויות שונות.
   אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בדרך. יחד איתכם נוכל להמשיך לתת לאנשים היקרים האלו את הכבוד המגיע להם.
   אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על תרומתו. כל צעד כזה מקדם אותנו אל היעד.