דברו איתנו!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מועדון קשישים

  כל יום בשעות 9:00 עד 13:00 פועלים ארבעה מועדונים ל-250 עולים מבוגרים. במועדונים פעילויות מגוונות כמו משחקי שחמט ודומינו, שיעורים בשפה העברית, הרצאות בנושאי בריאות, זכויות וחובות, שיעורים ביהדות. בנוסף, מוגשת ארוחת צהריים חמה. במהלך השנה אנחנו יוצאים מפעם לפעם לסיורים באתרים שונים ברחבי הארץ ובחגים עורכים פעילויות הקשורות לחג, כמו למשל; סדר פסח, סעודת פורים ומופע בחנוכה. 

  בשנת 1991, הוקם בית הכנסת הראשון בארץ לעולים מחבר המדינות. הם מגיעים לבית הכנסת לשאת תפילה, לחגוג בר מצוות ובריתות ובעת הצורך, גם לאזכרות. 

  מה?

  פעילויות לקשישים

  למי?

  קשישים מקרית שמונה והאזור

  מתי?

  מדי יום בין השעות 9:00-13:00

  איפה?

  הלבנון 19, קרית שמונה

  דברו איתנו!

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   ממליצים עלינו

   שווים, עמותה לשיקום תעסוקתי

   אני מבקשת להודות מקרב לב לבית חב"ד ולכבוד הרב ציפורי שמסייע בהפעלת מרפאת השיניים הקהילתית ובאופן אישי לשמרית אזולאי על היחס והשרות האדיב והנעים ולד"ר טאהר מרהג' על הטיפול המקצועי, הנדיב והמסור למטופלים מטעם סל שיקום- משרד הבריאות.

   רות אמא של יחזקאל

   מאז שאני אמא ילדי התחנכו במעון חב"ד. מעון חם ואוהב עם צוות מטפלות אכפתי ודואג לילדים, שרואה את צרכי הילדים לנגד עיניו. מעון שהוא בית לילדים, כל כך כיף לראות את הילדים מגיעים בשמחה בבוקר, רצים לידיהן של המטפלות המסורות והאהובות.

   גלריה מהפעילות שלנו

   תורמים ארוחה, מזדקנים בכבוד!

   בית התמחוי שלנו מחלק כ-600 מנות מזון מדי יום, לקשישים תושבי קריית שמונה והסביבה. יש מהם ניצולי שואה, אנשים שהקימו את העיר, ועוד רבים. בנוסף, אנו מחלקים מדי שבוע סלי ירקות לנזקקים, ולקראת החגים סלי מזון מיוחדים.
   המנות נארזות על ידי סטודנטים מתנדבים ומלגאיים, מתנדבות מארגון "החברות של בני", ואנשים ונשים טובים שרוצים לעזור.
   בית התמחוי לא מתפקד רק כמקום לחלוקת מזון, אלא גם כמקום מפגש חברתי ומועדונית לקשישים המסוגלים פיזית להגיע אליו, שם מתקיימות עבורם פעילויות שונות.
   אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בדרך. יחד איתכם נוכל להמשיך לתת לאנשים היקרים האלו את הכבוד המגיע להם.
   אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על תרומתו. כל צעד כזה מקדם אותנו אל היעד.