דברו איתנו!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מרפאת שיניים

  מרפאת השיניים שלנו היא מרפאה קהילתית המספקת שירותי בריאות השן לקשישים, למשפחות במצוקה ולפגועי נפש.
  מרפאת השיניים היא היחידה באזור הפועלת באישור ובשיתוף משרד הבריאות. המרפאה עובדת עם סל שיקום למתמודדי נפש של משרד הבריאות המאפשר לקשישים, למשפחות במצוקה ולפגועי נפש להגיע לטיפול ללא עלות וכך לעזור להם להשתלב בקהילה. בנוסף, למרפאה מחירון מסובסד ונח לשאר המטופלים.
  מאז שהחלה המרפאה בפעילותה אנו עדים לשינוי הרב שניכר באיכות חייהם של הקשישים והילדים בקרית שמונה. חלק מהמטופלים שהתביישו לחייך עקב מצב השיניים שלהם, יכולים היום לחזור ולחייך בגאווה, להשתלב בחברה ולמצוא תעסוקה.

  במרפאה שתי עמדות רופאים, לכל עמדה יש מתקן צילום. יש גם כיסא נוסף שמותאם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, לנכים וקשישים.

  הרופאים שלנו:

  במקום מועסקים 2 רופאים ואורטודנט.
  דר. סאלח פרחאת – אורטודנט
  דר. פרחאת הוא אורטודנט לילדים ומבוגרים. את לימודיו בתחום האורתודנטיה למד באוניברסיטה לרפואת שיניים במוסקבה.


  הטיפולים שלנו:

  כירורגיה והשתלות: הסרת אבנית וניקוי שיניים, הרמת סינוסים, שתלים, שתלים בזאליים חדשניים המיועדים לאנשים הסובלים ממצב של חוסר עצם, ומוגבלים בביצוע השתלות שיניים.
  שיקום: שיקום הפה, כתרים, טיפולי שורש
  אסתטיקה: יישור שיניים, הלבנת שיניים.

  הטכנולוגיה שלנו:

  המרפאה מתחדשת כל הזמן בכלים טכנולוגיים חדשניים וזאת כדי להעניק למטופלים שלנו את רמת השירות הגבוהה והבטוחה ביותר. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יצאו בשמחה ובחיוך גדול מהמרפאה ולא יהססו לחזור שוב.

  צילום פנורמי – צילום שיניים דיגיטליי וחדשני

  הצילום הפנורמי מאפשר לרופא לקבל תמונה רחבה, ברורה ומלאה על מצב הפה, הלסת והשיניים של המטופל. הצילום משודר ישירות למחשב וניתן לעבור עליו בצורה מדוייקת ופרטנית יותר. הצילום הפנורמי מאפשר לקצר את זמן ההמתנה של המטופלים ויחד עם זאת לייעל את תהליך הטיפול ולדייק אותו.
  יתרון חשוב לא פחות הוא הפחתת רמת הקרינה עד כ-90% בהשוואה לצילומי שיניים רגילים, וכך אנחנו יכולים לתת שירות בטוח הן לרופא המטפל והן למטופל. 

  סורק דיגיטלי – סורק חדשני ומיוחד

  הסורק לוקח מידות של השיניים מחלל הפה, ויוצר קובץ תלת מימד של חלל הפה. הקובץ המופק ישלח למעבדה שבונה שיניים וירטואליות, ובעזרת מחרטה ממוחשבת המעבדה יוצרת כתרים חרוטים מחרסינה ללא מתכת. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר לנו לצמצם את זמן הטיפול וזמן ההמתנה של הלקוח להשתלת כתרים ותותבות.

  מה?

  טיפולי שיניים מקצועיים

  למי?

  לכולם, החל מגיל 12

  מתי?

  ימי א,ג,ה 08:30-17:00 ימי ב,ד: 08:30-12:00

  איפה?

  קרן היסוד 10, קריית שמונה

  דברו איתנו!

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   ממליצים עלינו

   שווים, עמותה לשיקום תעסוקתי

   אני מבקשת להודות מקרב לב לבית חב"ד ולכבוד הרב ציפורי שמסייע בהפעלת מרפאת השיניים הקהילתית ובאופן אישי לשמרית אזולאי על היחס והשרות האדיב והנעים ולד"ר טאהר מרהג' על הטיפול המקצועי, הנדיב והמסור למטופלים מטעם סל שיקום- משרד הבריאות.

   רות אמא של יחזקאל

   מאז שאני אמא ילדי התחנכו במעון חב"ד. מעון חם ואוהב עם צוות מטפלות אכפתי ודואג לילדים, שרואה את צרכי הילדים לנגד עיניו. מעון שהוא בית לילדים, כל כך כיף לראות את הילדים מגיעים בשמחה בבוקר, רצים לידיהן של המטפלות המסורות והאהובות.

   גלריה מהפעילות שלנו

   תורמים ארוחה, מזדקנים בכבוד!

   בית התמחוי שלנו מחלק כ-600 מנות מזון מדי יום, לקשישים תושבי קריית שמונה והסביבה. יש מהם ניצולי שואה, אנשים שהקימו את העיר, ועוד רבים. בנוסף, אנו מחלקים מדי שבוע סלי ירקות לנזקקים, ולקראת החגים סלי מזון מיוחדים.
   המנות נארזות על ידי סטודנטים מתנדבים ומלגאיים, מתנדבות מארגון "החברות של בני", ואנשים ונשים טובים שרוצים לעזור.
   בית התמחוי לא מתפקד רק כמקום לחלוקת מזון, אלא גם כמקום מפגש חברתי ומועדונית לקשישים המסוגלים פיזית להגיע אליו, שם מתקיימות עבורם פעילויות שונות.
   אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בדרך. יחד איתכם נוכל להמשיך לתת לאנשים היקרים האלו את הכבוד המגיע להם.
   אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על תרומתו. כל צעד כזה מקדם אותנו אל היעד.